16 czerwca 2026

Rozstrzygnięcie konkursu bibliotecznego w klasie 2c

Czerwiec to tradycyjnie czas podsumowań pracy biblioteki. W związku z tym dziś rozstrzygnięto konkurs na najpiękniej prowadzony zeszyt lektur w klasie 2c. Wydarzenie to stało się okazją nie tylko do wyróżnienia najbardziej zaangażowanych uczniów, ale i podkreślenia ogromnej roli czytania. 
Nagrodę w postaci dyplomu „Wzorowy Czytelnik” oraz książki otrzymały Anna Kuklewicz oraz Matylda Wiszniewska. Ich zaangażowanie, staranność w prowadzeniu zeszytów lektur oraz systematyczna praca zostały docenione przez komisję konkursową.

W klasie 2c to już drugi rok trwania konkursu bibliotecznego, który na stałe wpisał się w życie młodszych uczniów i skutecznie zachęca ich do sięgania po książki.